Lampiony POP UP STORE

gazetad
Lampiony POP UP STORE by Empik
sobota, 2016-09-04

Po raz pierwszy premiera książki zyskała tak spektakularną oprawę. „Lampiony” Katarzyny Bondy, zadebiutowały w LAMPIONY POP UP STORE by Empik, księgarni z dziesięcioma tysiącami egzemplarzy tylko jednego tytułu.

W przeddzień oficjalnej premiery najnowszej powieści Bondy, 27 września, półki jednego z warszawskich Empików zostały po brzegi wypełnione tylko jednym tytułem – „Lampionami”. Punktualnie o 10.00 w obecności autorki i jej fanów oficjalnie otwarto LAMPIONY POP UP STORE by Empik. Kolejki po kryminał oraz autograf pisarki ustawiały się pomiędzy półkami do późnych godzin wieczornych.

Akcja promująca nowy kryminał Katarzyny Bondy podkreśliła jej pozycję na rynku wydawniczym. W ubiegłym roku powieść autorki, „Okularnik”, był najlepiej sprzedającą się książką roku, otrzymał on również statuetkę Bestsellery Empiku 2015. To pierwszy raz, gdy polski wydawca (Wydawnictwo MUZA SA) zdecydował się na zmianę księgarni w pop-up store.

Otwarcie LAMPIONY POP UP STORE to kolejna akcja związana z premierą książki Katarzyny Bondy przygotowana przez Wydawnictwo MUZA SA. W 2015 r. autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, tytułowym „Okularnikiem”, z bagażnikiem wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści.

Wideorelacja z wydarzenia:

lampiony_pop_up_by_empik_fot_piotr_podlewski lampiony_pop_up_by_empik_5_fot_piotr_podlewski
lampiony_pop_up_by_empik_3_fot_piotr_podlewski lampiony_pop_up_by_empik_1_fot_piotr_podlewski
lampiony_pop_up_by_empik_4_fot_piotr_podlewski lampiony_pop_up_by_empik_7_fot_piotr_podlewski
lampiony_pop_up_by_empik_2_fot_piotr_podlewski